Podpora

Email: [email protected]

Telefon: +420 731 333 454

Potýkáte-li se s problémy v oblasti IT, pomůžeme vám!


Podpora

Pokud máte problémy v oblasti IT, pomůžeme Vám a najdeme pro Vás to nejlepší řešení jak problém opravit a předejít jeho vzniku do budoucna.

Školení

Nabízíme kvalitní školení pro učitele a zaměstnance, studenty a správce. Naučíme vás využívat veškeré služby jako SkolniLogin.cz a Office 365 naplno.

Nápověda

Jako obecnou nápovědu nabízíme portál Nápověda. Na portálu jsou české články a videa, které případně pomohou řešit běžné, každodenní problémy.

Hodinový IT správce


Využijte našich rozsáhlých zkušeností s návrhy systémů a IT infrastruktury. Služba Hodinový IT správce je zaměřená na pomoc, konzultace a případnou supervizi pro IT správce. Do škol zasíláme zkušené kolegy, kteří seznámí správce s možnostmi automatizace, centrální správy, tisku, distribuce software, úložiště, zálohování a konsolidace infrastruktury. Testujeme za vás nejnovější technologie a máme vyzkoušené, které funkce je dobré využít.

Kontaktuje nás!

Další možnosti podpory


Pokud narazíte na komplexnější problémy, se kterými si nevíte rady, je tu pro vás naše podpora. Můžete využít podpory jak po e-mailu, tak i pomocí telefonu pro kritické situace.

Kontaktuje nás!

Nabídka školení


Začátečníci

Název Délka Max. počet účastníků Vlastní počítače Krátká anotace
Začínáme s Office 365 3,5 h 20 ANO OWA, kalendář, OneDrive, Office Online
Administrace Office 365 - základy 1 h 5 NE Práce s uživateli, přizpůsobení
Základy Windows 10 3,5 h 20 ANO Ovládací prvky, internet, software, Office
Jak školu zviditelnit na sociálních sítích 1 h 5 NE Možnosti cílení reklamy, Insights, kdy postovat, co postovat, dosah
Jak na PowerPoint 2 h 20 NE Jak ve výuce využívat PowerPoint
Do školy jen s tabletem 1,5 h 20 NE Využití MS aplikací při výuce
Tipy a triky pro práci v cloudu 2 h 20 ANO OneDrive, synchronizace, propojení s Office a Windows, spolupráce v reálném čase
(Možnosti a vychytávky telefonů s Windows)* 1,5 h 20 NE Novinky platformy Windows, možnosti univerzálnosti, práce na telefonu