Office 365

Bezplatně poskytovaný balíček, který je naprosto plnohodnotný. Většině škol přinese znatelné úspory. Vyřeší e-mail, kontakty, kalendáře, soubory a intranet (prostředek ke vzájemné komunikaci studentů, učitelů a rodičů) způsobem, který využívají i velké firmy. Další vybrané funkce, které Office 365 zdarma nabízí, naleznete níže.

Kontaktujte nás!

Co je Office 365?


Outlook a pošta


Svěřte vaši komunikaci do rukou Outlooku Online. Využijte globálního adresáře, distribučních skupin (tříd, studijních skupin atd.) a sjednoťte tak komunikace v rámci vaší organizace. Získejte 50GB schránku pro každého uživatele. Využijte sdílených kalendářů pro plánování vašeho osobního času i školních aktivit.

Nápověda

OneNote + Class Notebook


Sešit už není jen tužka a papír. Využívejte elektronické poznámkové bloky pro zápisy z hodin, porad a dalším aktivitám. Díky OneNote Class Notebooku můžete vytvářet interaktivní výukové hodiny. Využijte ho například pro zadávání a sběr domácích úkolů. Můžete také velmi jednoduše vytvářet testy a studenty přímo v prostředí OneNote hodnotit a kontrolovat.

Více informací Nápověda

Intranet + video


Přesuňte vaši agendu do školního intranetu. Zbavte se nepřehledných nástěnek a plánu. Využitím SharePoint Online jako vašeho školního intranetu můžete jednoduše přenést například knihu závad nebo burzu učebnic pro studenty do elektronické podoby. Přeneste síťové disky do online prostředí, a díky tomu umožněte přístup autorizovaným uživatelům odkudkoli. Jednoduše je synchronizujte s vaším úložištěm ve škole.

Nápověda

Skype


Díky Skypu můžete velmi jednoduše komunikovat pomocí rychlých zpráv nebo hlasu a videa, a vytvářet online konference. Díky Skypu ve třídě můžete zkvalitnit výuku cizích jazyků díky tomu, že vaši žáci mohou komunikovat s ostatními třídami různě po světě, a tím získat praktické jazykové dovednosti.

Nápověda

Office Online


Nemáte zrovna k dispozici klientské aplikace Office? Vymlouvají se vaši studenti, že nemohou splnit domácí úkol, jelikož nemají doma tyto aplikace nainstalované? Tyto problémy končí díky Office Online, který umožňuje používat aplikace Word, Excel, PowerPoint a OneNote přímo z vašeho prohlížeče. Umožňuje také souběžnou spolupráci několika uživatelů na jednom dokumentu.

Více informací Nápověda

OneDrive


OneDrive by se dal přirovnat k online flash disku. Využijte až 1TB úložného prostoru pro vaše osobní soubory, které následně můžete sdílet s ostatními uživateli (např. i rodiči mimo vaší organizaci) nebo skupinami. Díky OneDrive budete mít veškeré soubory dostupné odkudkoliv na všech vašich zařízeních.

Nápověda

Office Sway


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam quis quam. Suspendisse nisl. Integer vulputate sem a nibh rutrum consequat. Fusce nibh. Nulla non arcu lacinia neque faucibus fringilla. In sem justo, commodo ut, suscipit at, pharetra vitae, orci. Sed ac dolor sit amet purus malesuada congue. Morbi imperdiet, et sollicitudin sem purus in lacus.

Více informací Nápověda

Yammer


Využijte funkcí sociální sítě Yammer. Vytvořte prostor pro jednotlivé třídy nebo předměty. Umožněte žákům bezpečně komunikovat a diskutovat různou problematiku z hodin. Zjednodušte výběr cíle školního výletu pomocí anket. Naučte žáky bezpečnému chování na sociálních sítích.

Nápověda

Office Mix


Office Mix rozšiřuje PowerPoint o interaktivní doplňky. Nyní můžete nahrát k prezentaci komentář a vysvětlit dané snímky. Přidává také možnost vkládání otázek a průzkumů. Samozřejmostí je nahrávání obrazovky, kterou je následně možné do prezentace vložit přímo i se zvukem.

Více informací Nápověda

Kdo jsme?


TheNetw.org EDU logo

Jsme česká společnost specializující se na rozvoj organizací v oblasti informačních technologií. Poskytujeme služby od návrhu ICT strategie, konfigurace infrastruktury, zakázkového vývoje software, licencování, implementace podnikových řešení Dynamics 365 a Office 365, správy digitální identity, adopce cloudových technologií až po školení, outsourcing a poradenství. Jako technologický partner se snažíme našim zákazníkům pomáhat připojit se k trendu digitální transformace vytvářením podnikových řešení, která jsou moderní, bezpečná, efektivní a pokrývají všechny potřeby zákazníka. Významnou částí naší práce jsou integrace systémů, komplexní řešení životního cyklu elektronických identit, jednotné přihlášení a odhlášení či auditování.

 


MCSD-ASA-logo-BW
Office365-certifikace
Spec-ConfigWinDev-logo
AEP certifikace