Zajištění hardwaru

AutoCont se mnoho let zaměřuje na poskytování komplexních IT řešení a služeb pro firemní klientelu a státní správu. Postupně se tak propracoval mezi nejvýznamnější společnosti na ICT trhu a AutoCont nabídka pokrývá naprostou většinu potřeb ICT ve firmách a organizacích.

Kontaktujte nás!

Co vám nabídneme?


Wi-Fi a sítě


Kvalitní a bezpečné připojení k internetu je dnes podmínkou pro moderní školy. Máte kontrolu nad vaší sítí? Víte, komu náleží jaké připojené zařízení? Chcete regulovat podmínky pro jednotlivé uživatele, aby žáci vaše školní připojení nezneužívali? Poraďte se s námi. Navrhneme vám koncepci pro školní síť, pokryjeme školu Wi-Fi a zabezpečíme připojení do vaší sítě. Wifi síť můžete řídit na webu a přístupový bod pořídit za 1 800 Kč vč. DPH.

Licence


Microsoft logo
Máte pořádek v licencích na software? Zdá se vám, že za licence platíte moc peněz? Zajistíme vám ty nejlepší licence za tu nejlepší cenu!

Přesun do cloudu


Máte vaše systémy zálohované? Potýkáte se s výpadky sítě nebo řešíte hardwarové problémy? Hostujete lokální mailserver? Nechte si od nás navrhnout alternativní řešení v cloudu a ušetřete prostředky za IT! Nebudete si již muset starat o poškozený nebo nefunkční hardware ani zálohy.

KameryChcete na webu školy ukázat živé záběry některých zajímavostí? Potřebujete monitorovat vchod či jiné prostory? Naše řešení zajistí záznamy i s detekcí pohybu. Pořizovací cena začíná na 2 800 Kč vč. DPH za vnitřní kameru s nočním viděním. Kamery můžete ovládat a zobrazovat pomocí webového rozhraní v cloudu.

Kdo jsme?


TheNetw.org EDU logo

Jsme česká společnost specializující se na rozvoj organizací v oblasti informačních technologií. Poskytujeme služby od návrhu ICT strategie, konfigurace infrastruktury, zakázkového vývoje software, licencování, implementace podnikových řešení Dynamics 365 a Office 365, správy digitální identity, adopce cloudových technologií až po školení, outsourcing a poradenství. Jako technologický partner se snažíme našim zákazníkům pomáhat připojit se k trendu digitální transformace vytvářením podnikových řešení, která jsou moderní, bezpečná, efektivní a pokrývají všechny potřeby zákazníka. Významnou částí naší práce jsou integrace systémů, komplexní řešení životního cyklu elektronických identit, jednotné přihlášení a odhlášení či auditování.

 


MCSD-ASA-logo-BW
Office365-certifikace
Spec-ConfigWinDev-logo
AEP certifikace