Evidenční systém

Škola OnLine je moderní školní informační systém, který umožňuje rychle a efektivně zpracovávat veškerou školní agendu při zachování vysokého uživatelského komfortu. Jedná se o webovou aplikaci, což znamená, že je dostupná 24 hodin denně prostřednictvím Internetu, a to při využití pouze běžného webového prohlížeče bez nutnosti jakékoliv další instalace.

Kontaktujte nás!

Proč používat Evidenční systém?


Vzdělávání i z domova

Učitel má možnost přímo do rozvrhu vkládat konkrétní elektronické výukové materiály. I když to žáci asi neradi uslyší, mají tak díky tomu možnost sledovat probírané učivo i při své absenci.

Řídit školu můžete odkudkoliv

Jako ředitel máte k dispozici a velmi snadno přístupné všechny potřebné informace a nástroje k efektivnímu řízení školy. Stačí jen počítač s připojením na Internet.

Data jsou u nás v bezpečí

Zálohování dat je nudná a často opomíjená činnost, kterou oceníte teprve v okamžiku, kdy se něco stane. S námi si můžete být jistí, že data každodenně zálohujeme.

Více informací naleznete na webu SkolaOnline.cz


Škola OnLine je moderní školní informační systém, který umožňuje rychle a efektivně zpracovávat veškerou školní agendu při zachování vysokého uživatelského komfortu. Jedná se o webovou aplikaci, což znamená, že je dostupná 24 hodin denně prostřednictvím Internetu.

Přejít na web

Kdo jsme?


TheNetw.org EDU logo

Jsme česká společnost specializující se na rozvoj organizací v oblasti informačních technologií. Poskytujeme služby od návrhu ICT strategie, konfigurace infrastruktury, zakázkového vývoje software, licencování, implementace podnikových řešení Dynamics 365 a Office 365, správy digitální identity, adopce cloudových technologií až po školení, outsourcing a poradenství. Jako technologický partner se snažíme našim zákazníkům pomáhat připojit se k trendu digitální transformace vytvářením podnikových řešení, která jsou moderní, bezpečná, efektivní a pokrývají všechny potřeby zákazníka. Významnou částí naší práce jsou integrace systémů, komplexní řešení životního cyklu elektronických identit, jednotné přihlášení a odhlášení či auditování.

 


MCSD-ASA-logo-BW
Office365-certifikace
Spec-ConfigWinDev-logo
AEP certifikace